MAL PARTIT TOT I ACONSEGUIR L’EMPAT

Hora i Data: 10:15h de 12/11/2017

Equips:

Roda de Barà At. Vs U.E. Montblanc

Camp:

Municipal de Montblanc

Jugadors Convocats:

Aleix R., Genís, Joan, Carles, Biel, Aleix B., Nil, Marcel, Edu, Elna i Leo

Entrenador/s i Delegat:

Manel, Jose

 Descripció del partit:

 Aquest dissabte l’Aleví C es desplaçava al camp del Roda de Barà At. El partit va començar força bé pels jugadors del Montblanc que al minut 14 s’avançava al marcador amb un gol de Nil. A partir d’aquí els nostres jugadors van baixar els braços i es van relaxar. Això va fer que l’equip local arribés amb més facilitat a la nostra porteria i que al minut 20′ empatessin el partit. Al minut 21′ Carles feia pujar el 1 a 2 al marcador però, només un minut més tard l’Aleví del Roda de Barà tornava a empatar el partit a dos gols. Amb aquest resultat i amb un joc no gaire bo per part dels nostres alevins s’arribava a la mitja part. Als quatre minuts de la represa el Roda de Berà tornava a avançar-se al marcador i el nostre equip continuava sense fer el seu futbol habitual. El partit havia entrat en una dinàmica constant d’anades i tornades, i en dos contraatacs el Carles feia dos gols més per al Montblanquins. Amb el resultat de 3 a 4 s’arribava al final del tercer quart. A l’últim quart el partit continuava amb la mateixa dinàmica, i l’equip local va aprofitar per el definitiu 4 a 4 final. Mal partit pels nostres Alevins que no van ficar a la pràctica en cap moment el seu joc. Tot i així van poder treure un punt del camp del Roda. La setmana vinent l’Aleví rep al líder a casa. Esperem que feu un bon partit! Ànims i a continuar treballant!

 

 

 

 

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *