BON JOC, PERÒ EL RIVAL VA SER SUPERIOR

Hora i Data: 11:45h de 3/1/2017

Equips: U.E.Montblanc Vs Turó

Camp: Municipal de Montblanc

Jugadors Convocats:

Genís, Joan, Carles, Biel, Aleix B., Nil, Marcel, Edu, Leo, Marc i Elna

Entrenador/s i Delegat:

Manel, Jose

 Descripció del partit:

 Aquest dissabte l’Aleví rebia el Turó al Municipal de Montblanc. El partit no començava gaire bé per als nostres i una petita falta de concentració va fer que l’equip visitant s’avancés en el marcador als pocs minuts de començar. El nostre equip com ja ens té acostumats últimament van seguir fent el seu bon joc però, aquesta vegada el rival també era superior als nostres. L’Aleví ho va estar intentant tot el primer quart però, el resultat va acabant sent de 2 a 0. El segon quart continuava la mateixa tònica i el resultat va acabar sent de 5 a 0. A la represa els nostres jugadors van sortir amb més ganes i Joan feia pujar el 1a 4 al marcador. Carles tornava marcar pels nostres fent pujar el 2 a 4 al marcador però, el Turó va respondre amb dos gols més. Al final del tercer quart s’arribava amb un 2 a 6 al marcador. A l’últim quart Aleix va marcar pels nostres i Carles va fer el quart de penal però, de nou el Turó també en va fer tres més. Resltat final de 4 a 9 tot i que els nostres jugadors continuen treballant i millorant. Ànims nois!

 

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *