PARTIT INTENS DE L’AMATEUR EUROPASTRY AMB VICTÒRIA PELS DE LA CONCA

 

CRONICA DE L’EQUIP :

CF Montblanc “Europastry”

DATA : 25/01/2020

 

 

 

Equips:  Hospitalet de l’Infant – CF Montblanc  “Europastry”

 

 

JUGADORS ALINEATS:

 

Munne, Fran, Sergi, Caixal, Rovira, Clavero, Yatma, Figuerola, Segur, Roca, Pol.

 

JUGADORS SUPLENTS:

 

Gerard, Ramon, Fabregat, Lopez.

 

 

GOLS : Hospitalet de l’Infant 2 – 3 CF Montblanc “Europastry”

 

 

GOLS CF MONTBLANC:

 

Pol Sepulveda (1), Sergi Solanes (1), Joan Roca (1).

 

 

CRÒNICA:

 

A les 20:00 hores de dissabte dia 25/01, s’enfrontaven al municipal de l’ Hospitalet, el conjunt local contra el Montblanc.

 

El partit no començava gairé bé pel Montblanc, quan al minut 14, el conjunt local s’avançava al marcador. El Montblanc va continuar amb el seu joc i al minut 40 van empatar el partit amb gol de Joan Roca, amb resultat d’empat a 1 es va arribar al final de la primera part.

A la segona part el Montblanc va seguir amb la dinàmica positiva i es van aconseguir marcar dos gols més, un al minut  75 obra de Sergi, l’altre al minut 77 obra de Pol. Al minut 88, el conjunt local ca aconseguir reduïr distàncies, però el partit acabaria amb el resultat final de 2 a 3,amb victòria per el nostre equip.

 

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *